Gamybos paslaugos kompozitų pramonei

Atsiųskite mums savo idėją

Apie mus

UAB Stido – tai lietuviško kapitalo įmonė. Stido specializuojasi pluoštu sustiprinto plastiko ir izoterminių plokščių gamyboje. Stiklo, anglies, aramido ir natūralūs pluoštai naudojami kaip armuojanti medžiaga kartu su poliesterio, vinilasterio ir epoksidinėmis dervomis. Esame patyrę šlapio formavimo, vakuuminės infuzijos, lengvojo bei sunkiojo RTM procesų specialistai. Naudojame hidraulinius ir vakuuminius presus. Patys gaminame gamybai reikalingus įrankius, o mūsų procesai yra tiksliai suplanuoti ir kontroliuojami pagal KPI (Key Performance Indicators). Įmonė yra sertifikuota pagal ISO 9001, 14001 ir 45001 standartus. Procesų efektyvumą ir stabilumą užtikrina taikomas LEAN metodas. Finansinę būklę ir biudžetus audituoja nešališka įmonė, kuri užtikrina mūsų klientus, jog esame patikimas ir stabilus verslo partneris.

Paslaugos

Patyrę inžinieriai

2D ir 3D

Inžinerinė dokumentacija

Specializuota inžinierių komanda gali išanalizuoti, patarti ir paversti jūsų idėjas brėžiniais, skaičiavimais, galutiniais įrankiais ir gaminiais.

Formos kompozicinių gaminių gamybai

In-house production

Visas procesų spektras iki galutinio produkto

Galime suprojektuoti, nubraižyti ir pagaminti liejimo formas jūsų projektui, naudojant putplastį, medieną, kompozitą, plieną ar aliuminį.

Pluoštu sustiprintas plastikas

(FRP) gamyba

Individualūs projektai, serijinė gamyba

Jūsų projektą paversime realybe.
Mūsų naudojamos technologijos – RTM, šlapias formavimas, „Prepreg” (audiniai iš anksto impregnuoti derva), klijavimas spaudžiant.
Mūsų turima įranga – programinės frezavimo staklės CNC, autoklavas, hidrauliniai ir vakuuminiai presai.

Komponentų

surinkimas

Pilnas arba dalinis surinkimas

Jūsų pagamintas dalis galime surinkti į dalinai arba pilnai sukomplektuotus gaminius.

Mes Technologijas & Galimybes

Nuo šlapio formavimo iki autoklavo.

Trust In Us

Susisiekite